How to Not Die Alone – Logan Ury

Šią knygą užmačiau kaip rekomendaciją kartu su finansinėmis knygomis (neplanuotai), bet pamaniau kad reiktų pasiskaityti. Pati knyga parašyta labai racionaliai ir paremta įvairiais psichologijos principais ir tyrimais, tad nors labai neromantiška, bet beprotiškai naudinga. Ir tai nėra vėlgi, kaip būna su finansinio raštingumo knygomis, konkrečios dating teorijos knyga – apie modelius, manipuliacijas ir nlp dalykus – kaip kažkaip sužaisti / apžaisti su tikslu permiegoti. Ne, tai tokia bendra apžvalga apie rimtų santykių kūrimą, išklausymą, buvimą kartu, apsisprendimus ir pasirinkimus ir t.t.

Paskaitęs kiek iš kitos pusės įvertinau savo patirtis, elgesį ir expectation’us santykiuose, susiradau dalykų kuriuos reiktų keisti (ir dalykų kurių tikrai nereikia). Knyga naudinga ir jau esantiems santykiuose ar svarstantiems tuoktis, ne tik pradedantiems santykius, nes padės užbėgti už akių problemoms su kuriomis, deja, ankščiau ar vėliau santykiuose susidursim.

Jei ši tema įdomi, bet skaityti nesinori, rekomenduoju pažiūrėti video žemiau. Alain aptaria būtent vieną dažniausių modelių santykiuose, romantizavimą, dėl kurio kaltas ir aš.

BookDepository.com

Subscribe to my email:

Great deal on improving your life

My other projects