Reinaldas Janonis – “Reinis the COOK”

Sveiki!

Ilgokai svarsčiau, kaip pristatyti šį projektą, kuris jau ilgokai kirba mano galvoje ir vis zyzia zyzia kaip nori pasirodyti. Taigi, kas žino, kas galbūt ir nelabai, aš pats nuo ankstyvos jaunystės jaučiau potraukį verslui. Ir ne, ne kaip beprotiškų turtų pasiekimo priemonei, o galimybei savo veikla, savo darbu pasiekti naudos, kuri pranoktų mano paties poreikius ir troškimus, o kartu džiugintų, linksmintų, padėtų tobulėti ir mokytis draugams ar nepažįstamiesiems.

Šio mano troškimo geras pavyzdys – Naktinio Gyvenimo Inspekcija – projektas, kuris vien mūsų su Martynu iniciatyva sukurė daug gėrio ir džiaugsmo tūkstančiams žmonių. Nejuokauju, rimtai! Vaizdo įrašai (per mano asmeninę ir vardinę Inspekcijos YouTube paskyras) prasisuko jau kone 1 800 000 kartų, suteikėm naudos atlikėjams (akylieji pastebės, dauguma Inspekcijos filmuojamų muzikantų – tokie, kurie tokios galimybės dar neturėjo, galimybės būti pamatytiems ar išgirstiems), bei tiesiog sukūrėm besidomintiems šiek tiek kitokio turinio.

Grįžtam prie verslo:)) apart to, kad pats užsiimu individualia veikla, padedu tobulėti ir surandu darbų ir kitiems, pažįstu ir daug įdomių žmonių – jaunų verslininkų, kurie, nepaisant sunkumų, sugebėjo pasiekti daug. Ir kartą man gimė tokia mintis – kodėl man nepabandžius pakalbinti kelių tokių iš šono paprastų žmonių, ne kokių pasaulinio garso verslo žvaigždžių, kaip jie pasiekė savo dabartinę padėtį, kaip plėtojo savo verslą, su kokiais sunkumais susidūrė ir t.t. Įrangą tam aš jau turiu, tema įdomi, tad tiesiog let’s do it!

Vienas įdomiausių mano draugų, Reinaldas Janonis, yra tikrų tikriausias virtuvės guru, turėjęs savo nuostabią (ir kiek neįprastą) kavinę “Reinis the COOK“, šiuo metu dažniau įdarbinamas kaip maisto stilistas, sau dirba ir vargo nemato, nors išties nėra koks verslo guru ar žmogus, kuriam viskas buvo rožėm klota.

Šis interviu, kuriame man pagelbėjo Konradas (balsas jo!) – tarsi pilotinė laida, kurioje bandysim pasiaiškinti ir atsakyti į kelis klausimus: kaip gali prasidėti verslas? Ko pradžiai reikia? Kokios savybės padės ištverti sunkumus? Bei kita. Žiūrim ir laukiam Jūsų komentarų!

Iškart atsiprašau, Reini, bet nekirpau žinok:D

Ciao, draugai!

Subscribe to my email:

Great deal on improving your life

My other projects